7 травня 1919 року Червона армія захопила Шепетівку. У другій половині квітня 1919 року в районі Шепетівки точилися жорстокі бої між частинами Української Народної Республіки та частинами Робітничо-селянської Червоної армії, які 7 травня захопили місто.
7 травня 1920 року Симон Петлюра знову прибув до Кам’янця-Подільського. Цього разу його візит був коротким. Він одразу по прибутті провів нараду з окремими міністрами та знову відбув на фронт.
7 травня, 1925 року газета «Радянська Волинь» написала про Першу Шепетівську округову конференцію кустарів. Кустарями називали дрібних підприємців, котрі використовують власну робочу силу, або невелику кількість найманих робітників і виготовляють промислові вироби на ринок. З 1921 року кустарі почали об’єднуватись, таким чином було легше вижити на ринку та давало можливість отримувати деякі привілеї (наприклад позики які видавались лише тим підприємцям які об’єднані в кустарно-промислові товариства). Для того аби згуртувати кустарів і проводились подібні конференції. Найбільш поширеними були швейні і харчові кооперативи, які діяли у кожному містечку. В багатьох з них існували також шкіряні, взуттєві та деревообробні кооперативні артілі. На Поділлі кустарне виробництво було поширене серед єврейського населення. Вони організовувались в кустарні виробничі кооперативні колективи шевського, пекарського та круп’яного напрямків. До прикладу, на базі об’єднання кустарів у Грицеві створено артілі деревообробну, «Червоний робітник», побутових послуг, працювали хлібопекарня, цех безалкогольних напоїв, а також підприємства районного підпорядкування — торфорозробки, електростанція.
У 1964 році цього дня у Кам’янці-Подільському на базі дільниці зрідженого газу міськводоканалустворено госпрозрахункову експлуатаційну контору зрідженого газу, яка згодом стала Кам’янець-Подільською філією відкритого акціонерного товариства «Хмельницькгаз».
7 травня 2014 року стало відомо, що шаблістки з Нетішина виграли “бронзу” кубка Світу.Аліна Комащук та Галина Пундик разом з Оленою Вороніною та Ольгою Харлан привезли бронзові нагороди етапу кубку Світу з фехтування на шаблях, який проходив у Чикаго (США).
Минулого року цього дня сайт «Є» повідомляв, що поблизу Бакоти на Хмельниччині археологи Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника знайшли давньоруське поховання. Скелет чоловіка молодого віку, поруч ми знайшли срібну жіночу прикрасу – лунницю та залізну пилку. А поблизу села Підгірне в урочищі «Жеребки» місцеві краєзнавці випадковонатрапили на бідон із друкованою продукцією повстанської підпільної мережі ОУН часів визвольних змагань українського народу в 40-50-ті роки ХХ століття, а також на особисті речі підпільників.
Юна МІТРАШКО