Одна з фірм розповсюджує оголошення в громадському транспорті та Інтернет-мережі про ріелторські, шлюбні, похоронні послуги. Заодно обіцяють працевлаштування. Хмельничан зустрічають у фешенебельному офісі та беруть завдаток. Ілюзія безпечності триває два-три дні. Потім надавачі послуг зникають у невідомому напрямку. Ошуканих ними хмельничан на сьогодні вже більше сотні. Фірма досі працює у нашому місті, а міліція поки спостерігає.
Шукали роботу… а тепер в міліції. У перші дні зими – ці люди прийшли до міського відділу МВС не грітись, а шукати правди. Вже другий тиждень вони пишуть заяви та просять про допомогу правоохоронців – аби повернути свої кревно зароблені. Бо потрапили до лап гастролерів-шахраїв.
Представники товариства з обмеженою відповідальністю заманюють людей оголошеннями у громадському транспорті та Інтернет-мережі. Після зустрічі, у кожного з цих хмельничан відмінусувалось із без того скупого сімейного бюджету. У роботі не гребували нічим і ніким. Серед постраждалих бійці АТО, пенсіонери, вагітні та переселенці. Ця сім’я втекла від війни з Донецька, і на мирній території стала заручницею шахраїв.
Саме Олег вивів на чисту воду шахраїв та зібрав всіх ошуканих разом. Провів власне розслідування: є записи на диктофоні та всі договори. Встановив: посередники – звичайні гастролери. Розповідає: до них викликали міліцію. Ті приїхали в орендований офіс, відібрали пояснення і… відпустили. Люди написали заяви до міліції – але тиждень чекали відповіді. Тепер знову у відділку і масово пишуть.
Як з’ясували постраждалі – від фірми-посередника потерпають вже більше сотні людей, а загальна сума оборудок – кілька сотень тисяч гривень. Ошукані справу на гальма спускати не збираються.