Водіям Хмельниччини доведеться платити нові штрафи

23 Червня 2014 13:50
hvylya.org

hvylya.org

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо паркування транспортних засобів». Закон вводить нові штрафи за порушення правил паркування.

Так, несплата вартості паркування на майданчиках, обладнаних паркоматами, каратиметься штрафом у розмірі 136-204 гривень. Штраф у розмірі 255-306 гривень платитимуть ті, хто неправомірно займають паркувальні місця, призначені для інвалідів.

Окремий штраф призначений для суб’єктів господарювання, які утримують майданчики для паркування транспортних засобів, але порушують вимоги їх розміщення та функціонування (340-510 гривень). Також, згідно з новим законом, органи місцевого самоврядування будуть приймати рішення про організацію майданчиків для паркування транспортних засобів та контролювати дотримання вимог щодо розміщення. Розглядати справи про адміністративні правопорушення у випадках порушення вимог щодо розміщення, обладнання та функціонування майданчиків для паркування будуть адміністративні комісії при виконавчих комітетах сільських, селищних, міських рад та виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад.