Військовий з Хмельницького Андрій Повстюк живий, але де саме він на Сході – невідомо

2 Липня 2014 14:32
vsim.ua

vsim.ua

Тіло військовослужбовця з Хмельницького Андрія Повстюка, про смерть якого у бою під Ямполем повідомили у Міноборони, не знайшли. Рідні переконані, що чоловік у полоні.

Серед сімох військових 24 механізованої бригади оперативного командування «Північ», які загинули у бою під Ямполем на Донеччині, були двоє подолян.

З 37-річним підполковником Ігорем Ляшенком, командиром механізованого батальйону 24 окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ 23 червня попрощалися у рідній Шепетівці. У загиблого залишилося двоє дітей.

А 31-річного Андрія Повстюка, уродженця Славути, і досі шукають рідні. Звістку про те, що він загинув 19 червня у бою під Ямполем, його рідні отримали 21 червня.

– Ми спочатку отримали неправдиву інформацію що Андрій був за кермом БТРа, який згорів, – розповідає брат Андрія Іван Повстюк із Тернополя, пише “20хвилин”. – Однак хлопці, які служили разом із ним розповіли, що він тоді був за кермом КамАЗу.

І його, скоріше за все, захопили сепаратисти. Адже під час обстрілу під Ямполем, як розповіли рідним військові, на місці бою було два БТРи та два КамАЗи.

– Один із вояків під час обстрілу був за кермом танка. Він надавив на газ і несподівано в’їхав у КамАЗ та посунув його з дороги, – додає пан Іван. – Там кожен боровся за своє життя… Після обстрілу сепаратисти обшукували КамАЗи і, скоріше за все, Андрій попав у полон.

Рідні звертались на різні телеканали, щоб прискорити пошуки Андрія. Проте сюжет так і не вийшов.

– Ми зв’язувались з тими журналістами, вони сказали, що скоріш за все десь “з гори” дали наказ не пускати сюжет в ефір, – говорить Іван Повстюк. – Зараз шукаємо Андрія. Нам сказали, що, можливо, він сам вийде на зв’язок, коли матиме можливість. Або ж сепаратисти повідомлять, що він – у їхньому полоні.

Рідні, вірять що найближчим часом Андрія знайдуть і він повернеться до сім’ї.

Довідка: якщо вам щось відомо про цього військового – звертайтеся за номером брата 096-693-06-57 — Іван Повстюк.

Джерело: "ВСІМ"