У Хмельницькому формують автомобільну санітарну роту

31 Липня 2014 12:50
ye.ua

ye.ua

Її планують укомплектувати 40 автомобілями швидкої допомоги, зібраними з різних куточків області.

На території Хмельницького військового госпіталю (госпітальній базі медичного департаменту Збройних сил України, що дислокується у нас у місті) триває комплектація окремої автомобільної санітарної роти. Туди з’їхались десятки швидких з усієї області, які, з «благословення» губернатора Леоніда Пруса, цивільні передали для потреб військових. За словами пана Пруса, рота формується «технікою з народного господарства». Загалом ж область виділила більше сорока машин.

Перетнувши пункт прийому техніки, машини вишиковуються у чергу – для проходження огляду.

санрота-2Спершу перевіряють гальмівний шлях (машина набирає швидкості й різко гальмує) та відповідність нормативним документам.

санрота-3Далі – продовжують огляд на естакаді.

санрота-4Якщо є несуттєві несправності (до прикладу, потекли сальники чи радіатор) – ремонтують на місці.

санрота-5Якщо суттєві – відбраковують. Якщо ж зауважень немає, машина технічно справна й підлягає призиву, її оформлюють: складають акт прийому-передачі.

санрота-6А далі – відправляють автомобіль до сховища – величезного ангару.

санрота-7Як розповів обласний військовий комісар, полковник Сергій Присяжнюк, працюватиме на цих швидких особовий склад з 130 чоловік: водіїв та санітарів. Вони два тижні проходитимуть навчання й, за умови успішного проходження спеціальної комісії, вирушать на завдання. До речі, не обов’язково до зони антитерористичної операції. Адже головне завдання цієї роти – транспортування поранених до медичних закладів.