З зони АТО повернулися хмельницькі даішники

31 Липня 2014 16:50
ye.ua

ye.ua

Протягом місяця наші правоохоронці знаходилися на сході України.

30 червня у зону проведення антитерористичної операції для забезпечення правопорядку поїхали співробітники обласного управління Державтоінспекції. 30 липня наші правоохоронці повернулися додому.

“Дорога була довга, але швидка, бо ми їхали додому, – усміхається командир взводу супроводження обласного управління ДАІ майор Володимир Харов. – В якому складі ми поїхали туди, в такому ж повернулися назад.”

Які завдання виконували наші даішники та чи потрапляли у неприємності, не зізнаються. Кажуть, що інформація таємна.

“Хлопці місяць не бачили батьків, дружин, дітей, тому дамо їм час на відпочинок. Чи поїдемо туди знову, не можу сказати. Якщо Батьківщина покличе, то вирушимо. Місцеве населення в зоні АТО зустрічало нас радісно, але не усі. Є такі, які запитували: “Коли повернеться Гіркін?” та “Ви надовго до нас?”. Ми їм відповідали, що назавжди. Також бачили і військових Збройних сил України з Хмельниччини. Їх там багато”, – розповідає Володимир Харов.

Рідні та близькі даішників заздалегідь прийшли до обласного управління Державтоінспекції і першими зустріли своїх чоловіків: “Чи їхати в зону АТО, чи ні рішення приймали разом, – розповідає дружина інспектора Державтоінспекції Михайла Полагіва Анна. – Він офіцер, це його обов’язок. Жила від світанку до заходу, аби почути по телефону його голос. Дуже чекала, коли зможу знову обійняти його, дитина кожного дня запитували: “Де тато?” Ми пишаємося своїм татком”.

Серед добровольців-даішників є брат заступника голови Хмельницької обласної адміністрації Лесі Стебло: “Події, які відбувалися там, дуже сильно їх змінили. Вони стали мудрішими не по роках. Пишаюся нашими хлопцями. Вони знайшли у собі сили та мужність пройти ці випробування. Спілкувалися по телефону і знаю, що вони готові відпочити та знову поїхати на Схід. Коли ти зі сторони на це дивися, сприймаєш по одному, а коли це зачепило уже твою сім’ю, ставлення змінюється”, – говорить чиновниця.

ато-2ато-7 ато-3 ато-4 ато-5ye.ua

ye.ua