Рух поїздів на пошкодженій через аварію ділянці у Вінницькій області відновлено

18 Серпня 2014 17:11
unian.ua

unian.ua

Залізничники відновили рух поїздів на перегоні Вінниця – Сосонка у Вінницькій області, яке було перервано з вечора 17 серпня через сходження з рейок 11 вагонів вантажного поїзда.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Південно-Західної залізниці, 17 серпня о 17:05 на перегоні Вінниця – Сосонка зійшли з рейок 11 порожніх вагонів вантажного поїзда, постраждалих і жертв немає.

«Станом на 5:40 ранку понеділка наслідки аварії ліквідовано, рух потягів відновлено. Для ліквідації сходження Південно-Західна залізниця залучила 2 відновлювальних потяги зі станції Жмеринка та Козятин», – повідомили у прес-службі.

Разом з тим, у прес-службі уточнили, що в даний час причини аварії з’ясовуються.

Як повідомляв УНІАН, за даними управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, 11 вагонів вантажного потягу, що зійшли з рейок, курсували у складі поїзда №2204 повідомленням Рахни – Козятин. Усього у складі потягу було 55 вагонів. У результаті аварії було пошкоджено близько 200 метрів колії в обох напрямках, а також зруйновано три залізничні стовпи. До ліквідації наслідків аварії було залучено рятувальників, залізничників і слідчих прокуратури та УСБУ у Вінницькій області.

Джерело: УНІАН