Голова ОДА закликав будівельників краю до співпраці

22 Серпня 2014 19:53

 

lindab.com

lindab.com

У відбудові Донецької та Луганської областей потрібна буде допомога та сприяння наших будівельників. Про це на засіданні круглого столу із представниками будівельних компаній сказав голова обласної державної адміністрації Леонід Прус.

 

Він висловив переконання, що до відновлення соціальної інфраструктури, житлових об’єктів, які постраждали внаслідок бойових дій на сході будуть залучатися і наші компанії.

 

«Нам вже зараз потрібно напрацьовувати механізми і бачити перспективу в тому, що наш ресурс буде задіяний для відновлення інфраструктури Донецької та Луганської областей,» – сказав Леонід Іванович.

 

Представники компанії висловили свої пропозиції та окреслили своє бачення ситуації. Вони підтримали думку очільника області, що для дій в таких умовах потрібна буде державна програма, яка врахує усі тонкощі та деталі для відновлення життєдіяльності окремих областей нашої країни.

 

Також голова адміністрації подякував будівельникам, адже починаючи з березня цього року, керівники та працівники будівельної галузі надали значну допомогу військовим частинам та учасникам антитерористичних операцій. Також подякував за надану допомогу в ремонті квартири для сім’ї загиблого учасника АТО Володимира Овчарука.