Відео «шаленого тролейбуса» призвело до звільнення водія

22 Листопада 2016 16:31
Тролейбус пролетів перехрестя Зарічанської та Свободи, ледь не створивши аварію

Тролейбус пролетів перехрестя Зарічанської та Свободи, ледь не створивши аварію. Фото: youtube.com

Директор «Електротрансу» шокований поведінкою свого підлеглого.
У Хмельницькому 21 листопада сталася незвична подія. Камера відеоспостереження зафіксувала рух тролейбуса вулицею, на якій немає тролейбусної лінії.Від проспекту Миру до Зарічанської немає тролейбусної лінії вулицею Свободи (від Сілістри до Думки). Але це не завадило тролейбусу спуститися згори до низу.

«Я коли побачив відео, був шокований, – каже директор «Електротрансу» Віктор Паламарчук. – Могла ж статися біда! Десятитонна машина «летить» дорогою, і… дякувати Богу, що ніхто не постраждав».

Після того, як тролейбус перетнув перехрестя Зарічанської-Свободи (ледь не зіткнувся із автомобілями), машина зупинилася. Водій вийшов, вчепив «роги» тролейбусу, та рушив далі.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Чоловік пояснив директору лише сьогодні, 22 листопада, чому вирішив проїхатися в такий спосіб. «Він сказав, що хотів наздогнати графік, оскільки вибився з нього через поломку. Але я не розумію такого вчинку, – продовжує Віктор Анатолійович. – Ще вчора прийняв рішення, що така людина не має права працювати в нас водієм. Його звільнено».