«Місто професій» у Хмельницькому поки найкраще

22 Травня 2017 10:16
Патрульні перевіряли знання правил дорожнього руху

Патрульні перевіряли знання правил дорожнього руху. Фото: автора

В обласному центрі вчетверте провели «Місто професій».
Сьогодні, 20 травня, у Хмельницькому уже вчетверте стартував дитячий захід «Місто професій. Приміряти на себе спеціальність лікаря, рятувальника, поліцейського і, навіть, будівельника, малеча могла у парку Шевченка. На вході до “міста” їх роздавали спеціальні паспорти, куди їм записували оспановані пофесії.«Ми нарешті добралися до Хмельницького, – розповідає керівник оргкомітету «Місто професій» Марина Чуприна. – Ваше місто дуже миле, компактне і чисте, з дуже приємними людьми. Ми вже побували у чотирьох містах, Хмельницький поки перевершив усі, навіть Київ. Наступне місто, яке прийматиме нас – це Житомир. За попередніми підрахунками сьогодні представлено 86 професій. У дітей величезний профорієнтаційний вибір».

За її словами, усі установи, яким пропонували участь у «Місті професій», усі погодились. До участі також запрошували і профтехучилища, які представляють професії, про які в дорослому віці мало хто задумується. У хмельницькому це вже четверте, і з кожним разом професій все більше стає.

Пробували себе у новій професії і дорослі

«Наша компанія одна із найстаріших на будівельному ринку Хмельницького. Відповідно, показуємо професію будівельника. Діти можуть використовують два види цегли і спеціальний розчин для будівництв, його підготували завчасно. На увесь день підготували більше 300 цеглин» – розповідає представник будівельної компанії Юрій.

Дітлахи будували цегляну стіну

Хмельницькі патрульні також долучились . Перш за все копи перевіряли у дітлахів знання правила дорожнього руху. Лиши після успішної їх здачі, сідали до службової автівки.

Військове обладнання демонстрували прикордонники

У кожній із вибраних професій, діти проходили міні навчання, за яке отримували гроші. Згодом їх можна було витратити у спеціально створеній крамниці.

На ярмарку представляли більше 86 професій