Річка Південний Буг на території пляжу у Хмельницькому придатна для купання.

8 Червня 2017 16:30
У річці можна не боятися купатися

У річці можна не боятися купатися. Фото: з архіву

Проби води для дослідження беруть раз на два тижні.
 Річка Південний Буг на території пляжу у Хмельницькому придатна для купання. Такий висновок зробили у державній установі «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».Як розповів в.о. директора лабораторного центру Олег Балашов, останні проби води, взяті на дослідження минулого тижня, – відповідають мікробіологічним показникам.

«Результати лабораторних досліджень свідчать про придатність річки Південний Буг на території пляжу (лівий берег) у місті Хмельницькому для всіх видів водокористування населення практично без будь-яких обмежень, у тому числі купання», – розповів Олег Балашов.

Крім того, за його словами, якість води з питних фонтанчиків, розташованих на території міського пляжу, згідно результату дослідження, відповідає гігієнічним вимогам.

З початком купального сезону, з 1 червня, «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» запроваджує постійний лабораторний моніторинг пляжів області. Проби води беруть раз на два тижні.

Нагадаємо, не всі пляжі області готові до літнього сезону.