Після аварії на станції Нігин: 10 працівників звільнено, 19 покарано дисциплінарно. Вводиться особливий режим роботи

15 Червня 2017 09:58
Розслідування аварії завершилось

Розслідування аварії завершилось. Фото: спільноти Dronarium Украина

Звільнено 10 працівників.
 Глава правління “Укрзалізниці” Войцех Балчун повідомив про завершення службового розслідування зіткнення маневрового локомотива і пасажирського поїзда на залізничній станції “Нігин”, інформує «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, аварія сталась 27 травня в Кам’янець-Подільському районі. Тоді було травмовано шістьох осіб, в тому числі трьох дітей.

“Завершили службове розслідування аварії на станції Нігин, коли сталося зіткнення пасажирського поїзда № 139 Київ – Кам’янець – Подільський з маневровим локомотивом. Висновок комісії: основна причина аварії – проїзд машиністом маневрового локомотива на заборонений сигнал світлофора і, як наслідок, виїзд на маршрут проходження пасажирського поїзда”, – написав Войцех Балчун в середу ввечері на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Також комісія “Укрзалізниці” встановила, що чергова по станції “Нігин” вчасно не припинила маневрову роботу при русі пасажирського поїзда. Є претензії до начальника поїзда і помічника машиніста пасажирського поїзда, які всупереч інструкціям не обрали оптимальну швидкість для своєчасної зупинки поїзда перед перешкодою.

“Винних покарано: звільнено 10 працівників, 19 притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Через кілька днів повинні бути ще кілька кадрових рішень. На мою вимогу, на три місяці на всіх ділянках залізниці, пов’язаних з безпекою руху, вводиться особливий режим роботи. Підсилюємо перевірки і контроль за дотриманням безпеки руху. Працівників, в тому числі керівний склад, чекають позапланові навчання”, – написав Войцех Балчун.

Він повідомив, що співробітники “Укрзалізниці” також підтримують постійний зв’язок з пасажирами і батьками дітей, які постраждали під час поїздки до Кам’янця-Подільського.