Скандали з “ревізорами” закінчились нічим

19 Червня 2017 09:36
Кримінальні провадження у справах ревізорів Кудряшової (ліворуч) та Фреймут (праворуч) закриті. Не виключено, що так буде і зі справою Миколи Тищенка

Кримінальні провадження у справах ревізорів Кудряшової (ліворуч) та Фреймут (праворуч) закриті. Не виключено, що так буде і зі справою Миколи Тищенка. Фото: колаж автора

Чим завершилися гучні справи щодо перешкоджання діяльності столичним ведучим під час зйомок їхніх шоу на Хмельниччині.
Вже минуло більше, ніж півроку, як Хмельницький опинився у центрі скандалу. В жовтні минулого року на всю Україну «прогриміла» інформація, що на одному з м’ясокомбінатів міста прбили відому телезірку Ольгу Фреймут. Згодом, у грудні, побили іншу телеведучу – Наталію Кудряшову. А в травні цього року, в Кам’янці-Подільському, дісталося й Миколі Тищенку.

Нагадаємо, в жовтні 2016-го, в Хмельницькому знімали телешоу «Новий інспектор Фреймут. Міста», ведчуою якого є Ольга Фреймут. І, завітавши на підприємство «Проскурів м’ясо», за словами телеведучої, один чоловік сильним ударом в спину виштовхав її надвір. Фреймут звернулася до правоохоронців, а далі… «За нашими даними, вона більше не виходила на зв’язок з хмельницькими поліцейськими. На усі звернення слідчих, телезірка відповіла мовчанням, як наслідок – справу закрили», – каже Оксана Банкова, представниця Інституту масової інформації у Хмельницькій області, який стежить за ситуацією з дотриманням прав журналістів.

Через два місяці у Хмельницькому знімали інше шоу – «Ревізор: Магазини». І знову скандал. Цього разу зазнала травм ведуча Ольга Кудряшова. Як тоді розповіли в поліції, за версією досудового слідства, коли вона намагалася зайти в підсобне приміщення супермаркету «Колібріс», один із працівників прищемив ведучій руку. Та, за словами Оксани Банкової, й це провадження вже закрите. Причина – та сама. Кудряшова, як і Фреймут, не відповідала на звернення слідчих.

Найсвіжіший випадок стався в травні в Кам’янці-Подільському. Ведучий програми «Ревізор» Микола Тищенко потрапив до лікарні після бійки на зйомках в одному з готельно-ресторанних комплексів. «Схоже, і він не налаштований на співпрацю зі слідством, – припускає представниця ІМІ на Хмельниччині. – Я розмовляла зі слідчим, і виявляється, що Микола Тищенко й досі не пройшов судово-медичну експертизу, яка б підтвердила наявність у нього тілесних ушкоджень та їх ступінь. Журналіст не відповідає на дзвінки слідчих».