Хмельницькі волейболісти – чемпіони України

5 Вересня 2017 11:46
Лідери збірної України з пляжного волейболу - Сергій Попов та Олексій Денін стали чемпіонами країни 2017 року

Лідери збірної України з пляжного волейболу – Сергій Попов та Олексій Денін стали чемпіонами країни 2017 року. Фото: facebook.com/Jurmala.Beachvolley

Завершився фінальний етап чемпіонату країни з пляжного волейболу.
Сергій Попов та Олексій Денін з хмельницького «Новатора» виграли чемпіонат України з пляжного волейболу, заключний етап якого пройшов у Києві.Хмельницькі волейболісти вважалися фаворитами змагань, адже очолювали національний рейтинг та нещодавно виграли Кубок України. Своє лідерство в пляжному волейболі Попов та Денін довели й у фіналі чемпіонату.
Не програвши жодної партії, Сергій з Олексієм впевнено дійшли до вирішального матчу, в якому їм протистояла пара Іллі Ковальова з Рівного та Дениса Денисенка з Запоріжжя.У першій партії хмельничани поступилися з рахунком 24:22. Але наступні дві були за ними 21:16 та 15:12. У підсумку перемога з рахунком 2:1 та чемпіонство Сергія Попова та Олексія Деніна.