П’ять порад поліцейських, як вберегти велосипед від крадіжки

15 Травня 2018 10:29
Більше 30 крадіжок велосипедів зафіксували поліцейські

Більше 30 крадіжок велосипедів зафіксували поліцейські. Фото: 04744.info

Правоохоронці назвали місця крадіжок.
За чотири місяці 2018 року на території міста хмельницького зафіксували 33 крадіжки велосипедів. У Нацполіції області повідомляють, що найчастіше двоколісні крадуть із гаражів чи підсобних приміщень, під’їздів, тамбурів, у громадських місцях – біля будинку чи магазину.

Щоб вберегти свого ровера від крадіїв правоохоронці радять:

1.Прикипіти ланцюг та замок щонайменше за раму та колесо. Купувати для велосипедів надійний замок, не менш надійний ланцюговий вело замок, який важко пиляти та проблематично перекусити;
2.Не залишати велосипед без нагляду біля будинків, магазинів, в малолюдних місцях, у під’їздах, на сходинкових майданчиках та в тамбурах (особливо на ніч).
3.Не покладатися на відеокамери прилеглих будинків, оскільки злочинці здебільшого приховують своє обличчя капюшоном, кепкою, в результаті на відео помітно лише силует; в більшості випадків відеокамери записують відео в низькій якості, що унеможливлює ідентифікувати злочинця.
4.Зробити фото велосипеда та його серійного номера, за можливості придбайте GPS-трекер (це допоможе у його пошуках)
5.Паркувати велосипед у різних місцях! Регулярні поїздки та паркування в одному і тому ж місці привертають увагу злочинців, що збільшує шанси на крадіжку.