До Хмельницької інфекційної лікарні масово поступають хворі на кір діти

12 Червня 2018 09:34
Такої кількості хворих не госпіталізували навіть взимку, коли була оголошена епідемія кору

Такої кількості хворих не госпіталізували навіть взимку, коли була оголошена епідемія кору. Фото: з архіву

Наразі у відділенні перебуває 21 дитина.
За вихідні до Хмельницької інфекційної лікарні потрапило 14 дітей. Водночас, такої кількості хворих не госпіталізували навіть взимку, коли існувала загроза епідемії кору.

«Вже понад рік щотижня до нас потрапляли діти, які захворіли на кір. Однак, такої кількості пацієнтів, яких госпіталізували до нас протягом 9-10 червня, у нас ще не було. Наразі, в інфекційній лікарні перебуває 21 дитина з діагнозом «кір». Вік дітей різний – є дошкільнята, є й школярі. У всіх пацієнтів хвороба має перебіг середнього ступеня важкості. Пацієнти перебувають у боксах та проходять відповідне лікування. Якщо кількість хворих буде збільшуватися, доведеться переробляти інші палати під бокси або ж відводити для цих пацієнтів цілий корпус», – коментує Оксана Піддубна, головний лікар Хмельницької міської інфекційної лікарні.

Медик каже, що майже усі діти, які захворіли на кір, не вакциновані.

«Дехто з них має записи в медичних картках про наявність щеплення, дехто не пам’ятає інформації про це, однак перебіг хвороби свідчить, що ці діти вакциновані не були. Якщо людина отримала щеплення від кору, перебіг хвороби інший. Діти, які зараз лікуються, до цієї категорії не належать», – каже Оксана Вікторівна.