Хмельничанка Марія Боруца – краща з українок на чемпіонаті Європи з боксу

14 Червня 2018 13:56

Вихованка Андрія Чумакова Марія Боруца (у синьому) стала срібної призеркою чемпіонату Європи. Фото: eubcboxing.org

У Болгарії завершилася континентальна першість серед жінок.
Збірна України на чемпіонаті Європи з боксу здобули чотири медалі. Три з яких бронзові, а одна срібна. І найкращою серед українок стала хмельничанка Марія Боруца.Вихованка «Авангарду» в фіналі змагань (вагова категорія до 75 кілограмів) боксувала з представницею Нідерландів Нучкою Мірель Фонтін. За підсумками трьох раундів судді віддали перевагу суперниці хмельничанки. У підсумку Марія Боруца стала срібною призеркою чемпіонату Європи. Окрім цього, здобула ще й ліцензію на Європейській ігри 2019.Бронзові ж нагороди дісталися іншим представницям України – Ганні Охоті, Марії Бові та Анастасії Чорноколенко.
Джерело: газета "Є"