Баклажан-овоч який допомагає від багатьох хвороб

6 Вересня 2018 15:44

Вчені стверджують, що, хоча практично всі овочі можна вважати корисними, сумарна користь деяких дарів природи все ж вагомішою. Зокрема, одним з найбільш цінних вони назвали баклажан.

«Допомагає позбутися відразу від багатьох хвороб», – так експерти говорять про баклажан.

За їх словами, у складі баклажанів міститься багато антиоксидантів – речовин, які захищають клітини організму від впливу вільних радикалів – компонентів, здатних порушувати цілісність клітинної структури і тим самим прискорювати старіння, а також схильність до пухлинним процесів.

Також фахівці відзначили, що наявне в баклажанах з’єднання SRG володіє здатністю «вбивати» злоякісні клітини і знижувати рівень холестерину в крові, запобігаючи тим самим розвитку серцево-судинних захворювань. Причому властивість цього овоча сприяти хорошій роботі серця і кровоносної системи настільки сильне, що його називають овочем довголіття.

Що ще є в складі баклажана? Клітковина, пектин, білки, калій, кальцій, фосфор, залізо, магній, натрій, вітаміни С, В1, В2, В5, РР. В силу змісту вітаміну РР лікарі рекомендують вживати його людям, які намагаються кинути палити. Вітамін РР – це нікотинова кислота, та, отримуючи її, організм легше переносить відмову від сигарет.

https://ukrhealth.net/ovoch-yakij-dopomagaye-vid-bagatox-xvorob