Кібербезпека: в Україні хочуть посилити безпеку грошових переказів

31 Жовтня 2018 11:50

Нацбанк підготував проект постанови “Про затвердження Положення про кіберзахист та інформаційну безпеки у платіжних системах та системах розрахунків” і виніс його на громадське обговорювання.

Згідно з цим документом, українці, які користуються послугами грошових переказах, будуть більш захищені. Зокрема, змінюються вимоги до суб’єктів платіжного ринку. Кожен з них повинен буде розробити внутрішні документи з інформаційної безпеки і кіберзахисту в сфері перекладу коштів і затвердити їх. Крім того, їх необхідно буде весь час актуалізувати. Також регулятор зобов’язує розмістити сервери, що використовуються для роботи, в серверних приміщеннях на території України, інформує UkrMedia.

Крім того, повинна бути посилена парольна політика для привілейованих облікових записів, а вимоги до логінів і паролів повинні дотримуватися. Також суб’єкти платіжного ринку будуть обмені у використанні пристроїв, розробником яких є юридична або фізична особа-резидент держави-агресора.

Крім цього, суб’єкт платіжного ринку зобов’язаний визначити перелік відповідальних осіб, які мають фізичний доступ до засобів захисту інформації.

Нагадаємо, 800 мільйонів людей у світі живуть на грошові перекази рідних з-за кордону.

Джерело: https://ukr.media