Українців закликали відмовитися від піротехніки на свята

14 Грудня 2018 10:03

Українців закликають відмовитися від використання піротехніки під час новорічних святкувань, адже на Донбасі триває війна та гинуть бійці.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України з посиланням на ДСНС у Twitter.

Рятувальники наголошують, що тим, хто все таки вирішить купувати феєрверки та пітарди, варто робити це лише в спеціалізованих магазинах.

Разом зі снігом за вікном з’являється передноворічний настрій і бажання запустити феєрверк. Пам’ятаймо, що в країні йде війна і краще відмовитися від використання небезпечної піротехніки,
– закликали в міністерстві.

Нагадаємо, у 2014-2017 десятки міст України заборонили використання піротехніки та феєрверків. Зокрема, рішення про заборону прийняли міськради Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя, Вінниці, Черкас, Луцька, Тернополя, Сум, Івано-Франківська. Також феєрверки заборонені на Донеччині, у Кременчуці, Маріуполі, Ірпені, Миргороді, Борисполі.

Причиною заборони стало проведення Антитерористичної операції на Донбасі. Окрім того, феєрверки – травмуючий фактор для тих, хто воював, і для людей (а особливо дітей), які пережили обстріли і бомбардування.

Джерело: 24tv.ua