Як психологічно підготуватися до Нового року

19 Грудня 2018 09:10

Новий рік – це найбільш слушний момент, щоб кардинально поміняти життя, зважитися на відважні вчинки, почати або поліпшити відносини.

Новий рік – нове життя. Практично кожен хоче реалізувати цю ідею. Але перший день року наздоганяє нас в такому стані, що ні про які плани навіть згадувати не хочеться. Ось проходить ще рік, і ми, забувши про минулий тяжкий досвід, знову замислюємося про інше райдужне життя. Але весь секрет у тому, щоб здійснити свої свіжі мрії – необхідно почати підготовку, хоча б за тиждень до Нового року.

Новорічні свята відрізняються особливою аурою. Діти і дорослі починають вірити в чудеса. Тільки перші покірно сидять і чекають Діда Мороза, а єдино вірний шлях для других – стати для себе і оточуючих тим самим бородатим дідом. Новий рік – це найбільш слушний момент, щоб кардинально поміняти життя, зважитися на відважні вчинки, почати або поліпшити відносини.

Підведіть підсумки

В житті бувають моменти, коли відчуття кордону, переходу до іншого рівня особливо необхідно. Новий рік як раз і є таким порогом, коли потрібно просто переступити, і залишити старі проблеми в минулому.

Проаналізуйте, що у Вас вийшло досягти в цьому році, з якими труднощами Вам довелося зіткнутися, які проблеми залишилися не вирішеними.

Не варто звертати уваги на невдачі, лаяти себе. Це безцінний досвід, який ви отримали. Треба просто зробити з цього правильні висновки.

Будуйте плани на майбутнє. Не бійтеся мріяти, формулюйте свої бажання, аналізуйте їх. Розуміння того, що ви хочете, це вже половина реалізації вашої мети.

Вирішіть, що точно залишите у році, що минає

Є речі, які величезним вантажем перетягуються з року в рік. Позбудьтеся від них.

В першу чергу необхідно очистити квартиру від старого мотлоху, викинути все непотрібне. Позбавтеся від речей, які не одягали понад рік, поламаної техніки і старого надбитого посуду.

Потім позбавтеся від старих цілей і бажань, які тільки тягнуть вас назад. Їх варто переглянути, подумати, що можна змінити.

І точно не варто переносити в новий рік старі образи. Вибачте людину, яка турбувала вас. Подивіться на ситуацію під іншим кутом. Можливо, в ній теж можна щось виправити.

Всі ці рішення необхідні для внесення в життя нових відкриттів і чистої енергії.

Пишіть привітання з Новим роком

У Новий рік всі чекають дива. Напишіть привітання рідним і близьким людям, друзям та колегам і навіть недоброзичливцям. Якою б не була людина, вона теж вірить в чудеса. Стати чарівником для більшої кількості людей. Своїми привітаннями та побажаннями ви налаштовуєте людей на позитивне ставлення до Вас. Напередодні Нового року це є чудовим приводом розширити і налагодити контакти.

Джерело: ukr.media