Як посилити цілющі властивості лимону і отримати справжній еліксир здоров’я

5 Лютого 2019 11:54

Цей супер потужний засіб очистить судини, нирки, печінку, усуне запалення, біль у суглобах і позбавить від зайвої ваги!

Лимони – кращий засіб для підлужування організму. А найпростіший і найефективніший спосіб їх споживання – це заморожування!

Заморожені лимони особливо радять застосовувати для посилення імунної системи. Вони також регулюють рівень холестерину в організмі і запобігають утворенню і росту ракових клітин.

Регулярне вживання заморожених лимонів зміцнює здоров’я серцево-судинної системи, знімає запалення, зменшує болі в суглобах, позбавляє від депресії та стресу, ефективно очищає нирки і печінку, допомагає схуднути, зміцнює здоров’я всього організму.

Заморожування допомагає посилити цілющий вплив лимона в кілька разів.

Численні дослідження, проведені протягом останніх десятиліть показали, що заморожені лимони можуть допомогти зменшити утворення ракових клітин, а цедра лимона – найкращий для цього засіб.

Причини, по яким цедра лимона зазвичай просто викидається, обумовлена гірким смаком, який вона має, і недостатніми знаннями, які ми маємо про цінності цієї частини лимона, які вона може дати нашому організму.

З цієї причини ви можете зробити наступне:

  • Вимийте лимони і помістіть їх у воду, додайте в неї яблучний оцет або харчову соду, щоб видалити всі шкідливі речовини, які використовували при вирощуванні лимонів на 20-30 хвилин.
  • Потім вимийте їх і помістіть в морозильну камеру для заморожування на всю ніч.
  • Потім натріть їх на тертці з м’якоттю, насінням і цедрою. Коли вони будуть готові, помістіть їх в лотки для льоду і заморозьте їх. Ви можете додавати їх до своїх соків, смузі або чаю, а також в десерти і випічку.

Заморожені лимони дуже легко і просто використовувати. Ви їх можете заморожувати з додаванням інших фруктів, ягід, м’яти або кореня імбиру. Вони відмінно освіжають та економлять ваш час для приготування напоїв!

Джерело: ukr.media