Як мотивувати себе більше рухатися: 3 поради

20 Березня 2019 09:43

Рух – це сила, енергія і здоров’я. Але часом буває так важко змусити себе займатися спортом, або просто, трохи часу присвячувати прогулянкам.

Приділяючи хоча б 30 хвилин на день фізичним навантаженням, ми продовжуємо своє життя. Як мотивувати себе до того, щоб більше рухатися? Розглянемо корисні лайфхаки, які дозволять бути активним, інформує Ukr.Media.

1. Робота, яка вимагає від нас посидючості, заважає нам багато рухатися. Тому варто кожні 20 хвилин виділяти час для найелементарніших фізичних навантажень. Для цього можна просто пройтися по офісу. Це активізує м’язи, поліпшує роботу мозку і навіть стабілізує рівень цукру в крові.

2. Для людини корисно робити близько 10 тис. кроків на день. Щоб відстежувати свою активність, можна завантажити додаток з крокоміром. На цю тему були проведені дослідження, які доводять, що, коли у людини є крокомір, він проходить мінімум на 1,5 км більше. Така практика допомагає зменшити індекс маси і знизити тиск.

3. Якщо складно займатися і ходити в зал, і для цього постійно з’являються різні відмовки, то потрібно робити хоча б одну вправу. Головне, щоб вона подобалася. Наприклад, стрибки, присідання, віджимання.

Джерело: https://ukr.media