У людини захворів колінний суглоб. Ось один мосел, ось інший мосел. Між ними хрящі. Що тут може боліти? Кістки хворіти не можуть, хрящ теж, там немає больових закінчень. Між хрящами знаходиться рідина. Вона теж не болить, але вона може бути збуджена, в ній може хтось жити. Ззаду за суглобом, з боку підколінної ямки, є лімфовузли. Якщо є грибок на ногах, він буде підніматися вгору, до подколінних лімфовузлів. Лімфовузли грибок затримають, і в цей момент вони перестануть пропускати воду наверх. Суглоб опухне. А коли він буде опухати, то заболить.

Що зробить організм? Він підніме температуру, щоб посилити мікроциркуляцію, щоб в суглоб прийшли лейкоцити.
Що зробить лікар? Знеболить, призначить аспірин.

Це допоможе? Не допоможе.
Белагіл допоможе? Не допоможе.
Диклофенак допоможе? Не допоможе.
Ультразвук допоможе? Ні.
Спочатку потрібно розібратися, що тут в суглобі. Або гриби, або бактерії.

Якщо у людини всі нігті на ногах у грибках, вгадайте з трьох разів, що у неї в суглобі? Гриби. І ніякі антибіотики тут не допоможуть. Тому що лімфатична система верхнього сегмента буде тримати те ж саме, що знаходиться в нижньому сегменті, щоб вони не пройшли далі, інакше грибок завоює все. Це кордон, це прикордонна застава. Вище її ніхто не пройде. Якщо десь хтось оселився, то там розвивається війна. Війна між лейкоцитами і тим, хто оселився.

Той, хто оселився, буває 5 видів:

  • віруси,
  • гриби,
  • гельмінти,
  • найпростіші,
  • бактерії.

Найпростіші в суглобах не живуть. Тут не живуть токсоплазми, лямблії, аписторхи. Якщо в суглобі хтось оселився, захворювання буде закінчуватися на – тілі. Бронхіт, артрит, гайморит, гастрит, синусит, кон’юктівит, стоматит, нефрит і так далі. Хто там живе, там йде війна, інфекція.

Інфекція буває 5 видів

Щоб було зрозуміло, гайморит, це у нас як?

Якийсь гній в носі. Що за гній в носі, звідки він там узявся? Ніс – це дірка, просто дірка, і просто пазуха. Більше нічого немає, там ніякого гною бути не може. Він може підійти на ескалаторі лімфатичної системи. Але підійде він на своєму шляху. Чому він у ніс йде? На викид, вихід назовні.

Може піти в бронхи, в піхву, в кишечник. З верхньої частини тіла йде в ніс, з статевих шляхів в ніс не піде.

З статевих шляхів він висадиться на першому поверсі ліфта. Марно боротися з білями і виділеннями, з цим боротися не треба. Якщо вони є, це говорить про що? Що є грибок, що працює лімфатична система. Коли ви його не чіпали, а він сам по собі минув, про що це говорить? Що все нормально, що всі впоралися, якщо він самостійно припинився.

Ось ваш шлунок, а що ви, наприклад, їсте такого? Часник, або берете перець гіркий і 20 штук з’їли відразу, прямо горошини. І у вас зупиниться одразу весь пронос.

Ефірне масло грейпфрута, чайного дерева – все діє точно так само, як і сам продукт. Рослина може у нас бути декількох видів. Сама рослина, відвар рослини, напар рослини, ефірна олія рослини, масло рослини, листя рослини, лапки рослини, настоянка рослини. Будь-яка продукція, приготовлена з рослини, буде діяти точно так само, як і сама рослина. Візьмете ви петрушку або сік з петрушки, сік з журавлини або саму журавлину, без різниці, все працює однаково.

Ось ви взяли масло кунжуту, а кунжут сам по собі є сильний протипаразитарний засіб. Олію кунжуту ви додаєте в салат, вона дуже смачна, спробуйте чорну олію кунжуту, так плюс до цього вона є дуже потужним антипаразитарним засобом. Ви просто їсте салат, помідори, огірки, петрушку, кмин, кріп, селеру і додаєте олію кунжуту, насіння кунжуту і у вас виходить дуже смачний, протипаразитарний салат.

Якщо кожен день будете вживати щось таке протипаразитарне, протигрибкове , то у вас не буде ні вірусів, ні бактерій, ні паразитів. Тільки в допустимих нормах або в мінімальних концентраціях, що вам не принесе ніякої шкоди.

Подивимося навколо себе, всередину себе. Наша центральна нервова система настільки потужна, що може будь-який імунітет послати в будь-яке місце, розпалити будь-яку війну і припинити її.

Що для цього потрібно? Енергія, цілеспрямованість, для цього потрібні знання, потрібна велика віра, для цього потрібен правильний спосіб життя, алгоритм, який потрібно буде робити кожен день. Сказано, часник кожен день, значить часник кожен день. Не переносите часник, значить, хрін кожен день. Хрін не переносите, значить, редьку кожен день.

Знайдіть те, що ви переносите. 10 видів перцю переносите, білий, червоний, жовтий, але це повинно бути. Тому що грибок все завоює, якщо ви даєте йому кожен день макарони, на сніданок у нього дріжджовий хліб, на обід у нього згущене молоко, на вечерю у нього картопля.

Бачили, як картопля покривається пліснявою? В три секунди.

Спробуйте редиску цвіллю покрити. Замучитесь. Буває іноді, коли в повітрі багато спір або сметана поруч стояла.

Ви бачили коли-небудь, щоб рослинна олія пліснявіла? Гіркне, але пліснявіє несильно. Тому що там грибкам робити нічого, там є особливі речовини. Рослини, які перебувають у протиборстві з грибками. Вони ненавидять гельмінтів, майже всі, у них є розум і вони перебувають у протиборстві з гельмінтами, вірусами, бактеріями і з усіма іншими. Вони за нас. За себе і за нас. Вони вишукують засоби, кожна рослина вишукує щось таке, щоб її не з’їли. Хто не з’їв? Гриби, віруси, бактерії, паразити і ми. Тому що ми теж не завжди все правильно робимо, проти нас теж дещо налаштовано, ми не можемо все з’їсти, нам не можна все з’їсти. Але от якщо ми знаємо, що рослина вже настроїлася, ми цю рослину можемо використовувати на своє благо.

Це дуже важливо, розуміти, що роблять гриби в організмі. Просто живуть. Вони живляться, розмножуються, рухаються, переміщуються. А ми що робимо? Годуємо, вирощуємо, і постійно додаємо, кожен Божий день. То ми п’ємо кефірний грибок, то ми п’ємо сопливий чайний гриб, то ми п’ємо кордецепс, то пиво п’ємо, то з ранку до ночі їмо дріжджовий хліб, то ще дріжджі починаємо пити.

Протигрибкова їжа

Це часник, цибуля. Все, що є протипаразитарне, одночасно є і протигрибкове, але додається ще інше.

Хвоя, ялиця, сосна, ялина. Вся живиця сюди додається. Живиця, це те, що тече, смола від ялини, щоб її не з’їв грибок. Сосна законсервована, тобто вона не боїться грибка, вона живе не 30 років, як береза. І тому кедр довго живе, вся хвойна порода.

Смолу можна класти в компоти, робити відвари, напар, можна настоювати на воді, можна кип’ятити і вдихати пару. Найкраще молоді лапки хвої сосни, ялиці мати засушені, просто класти в чай, можна готувати будь-які напої. Смолу можна жувати, додавати в жувальну гумку.

Все, що має протигрибкову дію, володіє цією дією в оліях. Масло кедрового горіха, воно теж протигрибкове. Чайне дерево і всі продукти з чайного дерева.

Якщо йде тяжка грибкова патологія, то можна по одній краплі олії чайного дерева розводити в 1 чайній ложці сметани і з’їдати, тому що у воді воно не розчиняється. Багато не треба, це 1 крапелька, дорослій людині можна 2 крапельки. Якщо це робити поспіль 2 місяці, то з грибком можна буде серйозно посперечатися і посперечатися. Ефірне масло краще розчиняти в жирі. Це можуть бути які завгодно жири, наприклад, вершки.

Прополіс. Можна пити настоянку прополісу або водний відвар або напар, або класти прополіс в мед, або класти його в варення, або просто його жувати, або їсти стільники, можна шматок прополісу просто за щоку засунути, нехай він там лежить і всмоктується в слину. Неважливо, якими способами його туди доставити. Можна з нього зробити настоянку. Не хочете настоянку -робіть водний напар. Не хочете напар, просто жуйте його як жуйку. Як він потрапить всередину, це вже інша історія, головне, щоб він туди потрапив.

Все те, що є антигельмінтним, одночасно є (більшість) і протигрибковим. Це перець, всі види, це редька, це хрін, всі приправи, починаючи з зіри і закінчуючи куркумою.

Нігтьові грибки можна вилікувати. Лікування потрібно зсередини і зовні. Тільки зовні нігтьові грибки точно не вилікувати. Зсередини окремо теж складно. Але якщо з того, і з іншого боку, то можна вилікувати протягом навіть півроку. Але знову ж таки, треба розуміти механізм, грибки живуть не на нігтях, а всередині суглобової рідини. Від коліна і стопи вся лімфа заражена грибком.

Що ще діє на грибки?
Все, що є кисло-органічним. Це смородина, аґрус, калина, горобина, брусниця, журавлина, обліпиха, чорниця, ожина, лохина – всі кислі ягоди, вони є протигрибковими. Цвіль на них іноді буває, але виходить в результаті того, що їх змішують з цукром. Тому що на чистій, сухій брусниці не буде цвілі цілий рік. А якщо ви притрушували цукром, якщо вода потрапила, то окремі ягідки можуть заплісніти, якщо вони ще й злегка зіпсовані. А вся брусниця залишиться неушкодженою.