Микола Томенко: досить фінансувати олігархів і мільярдерів грошима простих громадян

2 Серпня 2019 10:26

Петиція команди Громадського руху « Рідна країна» про скасування або призупинення бюджетного фінансування політичних партій за 9 днів набрала більше 20 тисяч голосів! ЗАЛИШИЛОСЯ ще 5 тисяч голосів!

Водночас хотів відреагувати на критику БІДНИХ партійців і НЕБІДНИХ грантожерів проти нашої петиції.

Отож, ЇХНІЙ аргумент щодо потреби творити ідеологічні, а не олігархічні партії саме за бюджетні кошти.

НАШ аргумент – за більш як 2 роки фінансування у майже 1.5 мільярди гривень, для прикладу, партія ОПОБЛОК не лише перетворилися на світоглядну НЕОЛІГАРХІЧНУ, а перетворилася на ДВІ ОЛІГАРХІЧНІ: Медведчука-Льовочкіна-Бойка та Новінського-Кернеса-Добкіна, які ми мусимо оплачувати з бюджету!

Є щоправда і зміни на краще: так партія Ляшка на момент входження у ВР активно підтримувалася Льовочкіним і К., то останні роки вже дуже активно підтримувалася Ахметовим і К.! Але тоді навіщо БЮДЖЕТНІ ГРОШІ?!

Найцікавіша історія з партією ЯЦЕНЮКА. Вона як ПЕРЕМОЖЕЦЬ парламентських виборів-2014 вже 3 рік отримує НАЙБІЛЬШЕ коштів. Так нині за 3 квартал (липень, серпень і вересень) НФ отримає ще більше як 36 мільйони. Це при тому, що партія Яценюка САМОСТІЙНО не брала участь у місцевих-2015, президентських- 2019 і парламентських виборах-2019!
Ба більше, з першої ДЕСЯТКИ СИЛЬНОЇ КОМАНДИ для СКЛАДНИХ ЧАСІВ Парубій, Сюмар..фінансуватимуться по квоті партії Порошенка; Гриневич і К..- по партії Гройсмана…

Про партію «бідняків» Порошенка-Южаніної-Луценко..промовчю, лише нагадаю, що ця партія за мільйони БЮДЖЕТНИХ коштів не соромилася розміщувати …АНТИРЕКЛАМУ у фейсбук проти ВСІХ найвідоміших опонентів Порошенка!

Фінансування партії Шарія – це вже поза межами пояснення…

САМЕ ТОМУ:
ПІДТРИМУЄМО нашу пропозицію і ПЕРЕДАЄМО МІЛЬЯРДИ НАРОДНИХ ГРОШЕЙ з фінансування ПАРТІЙ на фінансування АРМІЇ, ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ. ОХОРОНИ ЗДОРОВ‘Я, ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ…

Скасувати бюджетне фінансування політичних партій в Україні

Джерело: kyiv.ridna.ua