ЦВК оприлюднила список депутатів. Без одного.

8 Серпня 2019 10:16

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ЦВК.

“Оприлюднення результатів позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року в ОВО № 210 відбудеться після встановлення ЦВК результатів виборів у даному окрузі”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в опублікованому газетами “Урядовий кур’єр” і “Голос України” списку народних депутатів, обраних на позачергових виборах народних депутатів 21 липня відсутня інформація про обраного народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №210.

Також повідомляється, що відповідно до ст.100 закону “Про вибори народних депутатів України” список обраних депутатів публікується із зазначенням в алфавітному порядку їх прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), року народження, освіти, посади (заняття), місця роботи, місця проживання, партійності, суб’єкта висування, виборчого округу (загальнодержавний чи номер одномандатного), у якому обраний депутат.

“Офіційне оприлюднення Центральною виборчою комісією результатів виборів народних депутатів України є підставою для звільнення з роботи (посади), не сумісної з депутатським мандатом, та прийняття рішення про припинення дії іншого представницького мандата особи, обраної народним депутатом України (частина друга статті 100 закону)”, – наголошує ЦВК.

Згідно з Порядком розгляду документів осіб, обраних народними депутатами в загальнодержавному багатомандатному та одномандатних виборчих округах, для реєстрації їх народними депутатами, не пізніше як на двадцятий день з дня офіційного оприлюднення результатів виборів до ЦВК подається заява особи, обраної депутатом.

Нагадаємо, 6 серпня до ЦВК надійшов протокол із останнього округу.

Джерело: https://www.depo.ua/ukr/politics/spisok-novoobranikh-nardepiv-opublikuvali-bez-odnogo-prizvishcha-tsvk-201908071008604