Микола Томенко: українська столиця 118 днів без Київради?!

20 Серпня 2019 08:24

Веселі часи настали в Києві. Поки триває дискусія між командою Кличка і командою Зеленського на тему: ХТО буде СМОТРЯЩИМ в КИЄВІ, кияни не можуть змусити місцеву владу виконувати Закони і проводити засідання Київради.

Як відомо, 120 депутатів Київради НЕ МОЖУТЬ зібратися на своє засідання аж із 16 травня.

ТРИЧІ була запланована і відмінена сесія. Нова озвучена дата – 12 вересня. 
ОТОЖ, всупереч Законів і здорового глузду самоврядування в Києві скасовано щонайменше на 118 днів! 

Нагадаю, що у 2010 році командою Януковича були ліквідовані 10 районних рад в столиці. Команда Кличка виступила проти цього «злочинного рішення» щодо скасування самоврядування в 10 районах Києва і з 2014 року НІЧОГО не зробила для його виправлення!

Нагадаю також, що 29 липня написав заяву про відставку заступник Кличка і секретар Київради Володимир Прокопів, який хоче нині очолити партію Порошенка в Києві. Його заяву теж не розглядають. Між іншим із 120 депутатів Київради – 52 представляють фракцію Порошенка-Кличка.

Я вже мовчу про СОТНІ МІЛЬЙОНІВ бюджетних гривень на ЗМІ, апарат…Київради, яка вже більше 3 МІСЯЦІВ НЕ ПРАЦЮЄ!

ВИМАГАЮ від Віталія КЛИЧКА НЕВІДКЛАДНО оголосити дату і визначити порядок денний проведення сесії й повернути САМОВРЯДУВАННЯ в УКРАЇНСЬКУ СТОЛИЦЮ.
Переконаний також, що більшість відповідальних депутатів Київради підтримають мою пропозицію й повернуть у законне річище діяльність головного самоврядного інституту столиці, діяльність якого оплачують кияни.