Микола Томенко: про “Зелену книгу”…Зеленського?!,

12 Вересня 2019 09:04

Як відомо, у свій час багаторічний лідер Лівії Муаммар Каддафі виклав у своїй «ЗЕЛЕНІЙ КНИЗІ» власну філософію та систему управління країною.
Якщо сказати коротко, то Каддафі запропонував традиційні інститути демократії змінити на систему народних комітетів, з допомогою яких він міг діяти як АВТОРИТАРНИЙ керівник держави.

Діяльність команди ЗЕЛЕНСЬКОГО: від нього самого до «зеленої більшості» Верховної Ради дуже нагадує вище згадану лівійську методику.
Всі рішення ухвалюються не з огляду на приписи Конституції та Законів, а посилаючись на «ВОЛЮ НАРОДУ» або «ДУМКУ БІЛЬШОСТІ».

Для прикладу, стаття 89 Конституції та стаття 171 Регламенту прямо вимагають для здійснення процедури імпічменту та проведення розслідування з питань, що становлять суспільний інтерес. ухвалення саме Закону про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову комісію.., натомість цей Закон Президент і НЕ ВЕТУЄ і НЕ ПІДПИСУЄ вже майже 100 днів! Натомість, ВР ухвалює з тотальним порушенням Регламенту непотрібний Закон про імпічмент, який переписує 90 відсотків діючої Глави 30 діючого Регламенту?!

От я і думаю:
– а може дійсно, нині життя в Україні визначає не КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ, а якась ЗЕЛЕНА КНИГА УКРАЇНИ?!