Хмельничанка Марина Бех-Романчук – срібна призерка чемпіонату світу

7 Жовтня 2019 10:26

У Катарі завершилася світова першість з легкої атлетики. І єдиної представницею Хмельниччини на чемпіонаті була Марина Бех-Романчук, яка змагалася в секторі стрибків у довжину. Лише після того, як свою останню спробу виконала нігерійська спортсменка, стало зрозуміло – хмельничанка – віце-чемпіонка світу!

Вже у першій спробі Марина Бех-Романчук приземлилася на позначці 6 метрів 81 сантиметр та одразу опинилася на другій сходинці, поступаючись нігерійці Есе Бруме. Та вже після трьох спроб хмельничанка опинилася на третій позиції, адже німкені Малайці Мігамбо вдався неймовірний стрибок на 7 метрів 30 сантиметрів.

У п’ятій спробі наша легкоатлетка змогла продемонструвати свій кращий в сезоні стрибок – 6 метрів 92 сантиметри, який і вивів її на друге місце. У заключній спробі Есе Бруме не змогла перевершити результат Марини, і на шостий стрибок Бех-Романчук вийшла вже в статусі срібної призерки чемпіонату світу.

Отож, Марина Бех-Романчук повертається додому зі срібною медаллю. Ще жодного разу їй не вдавалося підійматися на п’єдестал світової першості. Це «срібло» чемпіонату світу – перше в її кар’єрі.

Володимир ХОЛОД

Джерело: ye.ua