Як залишатися бадьорим цілий день і знаходити час не тільки на роботу

21 Грудня 2019 11:48

Де взяти енергію на весь день: 4 дієві способи.

Хто придумав це “страшне” слово втома? Як не дивно, але ми самі виснажуємо себе і свій організм. І навіть не тим, що мало відпочиваємо, а тим, що не вміємо радіти життю і посміхатися кожному прожитому дню. Хочете почувати себе бадьоро і повними життєвої енергії?

Наші поради підкажуть тобі, як бути активною і життєрадісною.

Прокидайтеся з посмішкою

Кожен день несе щось нове в наше життя. Прокидаючись зранку в гарному настрої, ви задаєте позитивний тон на весь день. Посміхніться сонцю і навіть хмаринці за вікном, посміхніться коту, коханому і, в першу чергу, собі. Радійте життю! З хорошими думками будь-яка рутинна робота робиться набагато швидше і цікавіше!

Зробіть паузу

Найчастіше, за день ми намагаємося переробити тонну роботи і лише іноді перериваємося на короткий обід або коротку розмову телефоном. Але саме такий графік призводить організм до енергетичного спустошення.Побудуйте свій день так, щоб робота чергувалася з відпочинком : наприклад, 2 години праці і повноцінних 20 хвилин релаксу.

В цей час ви можете просто прилягти, заплющити очі і розслабитися, якщо ви знаходитися вдома.

Займіться фізкультурою

Не обов’язково систематично відвідувати спортзал або виснажувати себе кілометровими пробіжками. Досить робити легку зарядку або підібрати нескладний комплекс фізичних вправ, які підходять саме вам. Це може бути йога, танці, легка аеробіка, катання на велосипеді або роликах.

Пам’ятайте, що будь-яка фізична активність дає потужний приплив енергії.

Добре висипайтеся

Звичайно, не завжди вдається лягти спати раніше, але стежите за тим, щоб ваш сон тривав не менше 7 годин. Намагайтеся засинати в добре провітреному приміщенні і вимикайте світло.

В ідеалі, лягати спати потрібно після 22.00, а вставати о 5.00 ранку. За цей час організм встигає повністю відновитися, і саме в такий ранній час — найкраща мозкова активність.

Джерело: ukr.media