Вода, яка тече забирає біди

Якщо проговорити всі свої проблеми та нещастя біля річки з швидкою течією, то вода віднесе їх від вас. Але будьте обережні, не розповідайте про щось хороше, наприклад, про взаємне кохання, інакше і воно попливе за водою.

Пролити воду на підлогу — до незапланованих витрат

Наші предки були впевнені, що якщо на підлогу розлити воду, то це спричинить за собою не плановані, але при цьому досить відчутні витрати, після яких складно буде знову повернутися у звичне русло. Фінансова ситуація може сильно похитнутися.

Облитися водою — на щастя

А ось розлити воду на себе — це хороший знак. Вважається, що такий казус принесе вам тільки щастя, удачу і добробут. Особливо добре, якщо вода при цьому тепла, але не гаряча.

Пити воду з тріснутого посуду — до хвороб

Не можна пити воду з чашки або склянки з щербинкою або тріщиною. Вважається, що це принесе хвороби та інші неприємності.

Порожнє відро — до сварки

Якщо в будинку є посудина для води, вона не повинна бути порожньою. Звичайно, в сучасних квартирах ніхто не тримає воду у відрі. Але його роль може виконувати кулер або глечик на столі. Слідкуйте за тим, щоб він завжди був наповнений водою.

Не можна ставити воду на підлогу

Вода в будинку повинна стояти на підвищенні, так вона буде чистою від негативних енергетичних потоків. Не ставте бутлі з водою безпосередньо на підлогу.

Завжди пам’ятайте про те, що вода — наше головне багатство, дбайливо ставтеся до неї, адже без води життя на планеті припиниться.