Дієтолог розповів щось дивовижне про корисні властивості сала

11 Лютого 2020 11:30

Вже давним-давно існує думка про те, що сало вкрай небезпечне для здоров’я. З-за того, що занадто жирне, воно нібито може піднімати холестерин в крові й тим самим завдавати непоправної шкоди здоров’ю людини. А ось відомий румунський дієтолог на ім’я Міхаель Білік розповів щось дивовижне про цей продукт харчування, про що раніше не підозрювали, інформує Ukr.Media.

Виявляється, сало вкрай корисне для здоров’я людини, причому за своїми властивостями його можна навіть порівняти з лососем і оливковою олією. Чоловік стверджує, що свиняче сало не настільки небезпечне для тих, у кого підвищений холестерин у крові. Тут багато корисних жирних кислот, які необхідні для здоров’я людини. Як би не дивно це звучало, але насправді відсоток поліненасичених і мононенасичених жирних кислот в салі набагато більше, ніж насичених.

ншими словами, свиняче сало — це справжнє натуральне джерело корисних жирів. Так що його варто додати у свій раціон харчування і не боятися цього. Особливо корисний цей продукт харчування, якщо його вживати помірно, але регулярно. Воно допомагає зміцнювати імунну систему.

Мало того, у салі є кислота, яка називається арахідонова. Так ось саме вона допомагає знижувати рівень небезпечного холестерину в крові. Іншими словами, речовина захищає від багатьох хвороб. Сало вкрай корисне в невеликих кількостях для здоров’я серця, судин, кровоносної системи.

Воно стимулює кровообіг, зміцнює м’язи серця і навіть приводить в порядок серцебиття. Але і це ще не всі “чарівні властивості” цього продукту харчування. Сало навіть допомагає при болях в суглобах, а також зменшує інтоксикацію після вживання алкогольних напоїв. Іншими словами, сало — це справжні народні ліки, що допомагають при багатьох захворюваннях. Так що його просто треба вживати кожен день, але в невеликих, прийнятних кількостях.
Джерело: https://ukr.media