ФАКТ ПОЇЗДКИ ДЕПУТАТІВ ОПЗЖ ДО МОСКВИ МАЄ СТАТИ ОБ’ЄКТОМ РОЗСЛІДУВАННЯ СБУ – СОВСУН

11 Березня 2020 11:20

Народна депутатка від фракції “Голос” Інна Совсун звернеться до Служби безпеки України щодо візиту представників “Опозиційної платформи – За життя” до Москви для зустрічі з керівництвом РФ.

Про це вона заявила у програмі “Прямий контакт” на телеканалі “Прямий”.

“Безперечно, це ганебна ситуація. І тут дуже спокусливо віджартуватися і сказати, що, може, саме час ввести карантин і перекрити кордони для того, щоб ці люди не повернулися. Але насправді це не жартівлива ситуація. Це дуже серйозна ситуація, і на неї можна і треба реагувати…

Факт їхньої поїздки має стати об’єктом розслідування Служби безпеки України. І СБУ має цим займатися і має пояснити, що вони там робили в Російській Федерації. І я особисто буду звертатися до Служби безпеки для того, щоб ці відповіді отримати. Тому що те, що ми побачили – це ляпас і українським військовим, їхнім родинам, це ляпас всій Україні. Це ми побачили справжнє обличчя, кому ці люди служать. І я не розумію на шостому році війни, коли люди їдуть туди”, – заявила Совсун.

За її словами, для українського суспільства формується ідея, що немає проблем в тому, щоб говорити “какая разница”.

“Але давайте згадаємо інше. Коли президент Зеленський ішов до влади, він казав: я стану на коліна перед ким завгодно, я поїду говорити з ким завгодно для того, аби досягнути миру. І ми бачимо, що це ні до чого не призводить. Але те, що саму цю ідею продовжують вкрапляти, маніпулювати нею і доносити до людей, – на фоні цього тут, в принципі, нічого страшного не сталося. Зеленський обіцяв їхати і ставати на коліна перед ким завгодно… А ці поїхали. Та в чому різниця?” – додала депутатка.

Джерело: https://prm.ua/