Микола Томенко: політичний маскарад та історичні рекорди у Верховній Раді

1 Квітня 2020 09:57

Черговий історичний рекорд у Верховній Раді – три позачергові засідання в один день і всі у масках та перчатках чи навіть захисних костюмах!
Щодо депутатських масок – це окрема історія, бо лише поодинокі скромні неадеквати не розмістили героїчні депутатські селфі «я і моя маска»!

А тепер про інші рекорди та досягнення:

1. ЗЕ-монобільшість перестала існувати й тепер по всіх принципових голосуваннях ПРИРЕЧЕНА домовлятися з іншими, в тому числі опозиційними фракціями.

2. Зеленський обираючи між МФВ і Коломойським – підтримав МВФ та відповідно отримав серйозного інформаційного й понятійного опонента. Власне ще є 2 читання так званого «антиКоломойського закону», але очевидно, що за підтримки фракцій Порошенка і Вакарчука та групи «Довіри» з колишніх членів УДАРУ та НФ ( і ТИ – ІВАНЧУК?! – подумав Коломойський читаючи поіменне голосування😢) закон буде ухвалено в цілому.

3. Кадрові питання на важливі й так звані «хлібні» посади зняли всі політичні й ідеологічні розбіжності й «непримиренна і примиренна опозиції» проголосували разом із «злочинною владою». Медведчук з Бойком і Льовочкіним допомогли з другої спроби Зеленському обрати Степанова Міністром охорони здоров‘я (який опікувався всіма можливими галузями економіки, окрім медицини, ще від часів Кучми-Кравченка), а фракція Вакарчука – відповідно з другої спроби Міністра фінансів Марченка ( відомого борця із студентським стипендіями та чиновника на різноманітних посадах за часів Президенства Януковича і Порошенка).

4. Земельне питання знову консолідувало «МВФівську більшість» у складі Зеленський-Порошенко-Вакарчук -Іванчук і К. та опозицію в складі Тимошенко-Медведчука-Коломойського.

Отож, вчорашній політичний маскарад ще раз підтвердив, що для більшості парламентських партій:
ІДЕОЛОГІЯ і ПЕРЕДВИБОРЧІ ОБІЦЯНКИ – НІЩО,
ГРОШІ і ПОСАДИ – ВСЕ!

Джерело: kyiv.ridna.ua